O firmie

Wojtex – znamy przepis na Twój sukces

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku franczyzowym. Jako największy operator marek z branży, przez lata doświadczeń staliśmy się ekspertami w tematyce jakim jest prowadzenie biznesu opartego na franczyzie.
Skłoniło nas to do podjęcia decyzji o rozszerzeniu działalności z zakresu doradztwa dla przedsiębiorców chcących założyć własną działalność w formie franczyzy.

Oferujemy szereg działań:
-obsługa prawna
-wsparcie szkoleniowe
-marketing
-audyt
-wsparcie medialne

Nasze usługi polegają na szeroko pojętym doradztwie w dziedzinie jaką jest franczyza. Dla przedsiębiorców rozważających biznes sieciowy, posiadamy wiele rozwiązań oraz pakietów wskazujących jak profesjonalnie prowadzić franczyzę. Zespół naszych specjalistów przeprowadzi audyt i przeanalizuje wszystkie aspekty franczyzy. Wskażemy Ci kierunek rozwoju konceptu franczyzowego i przedstawimy plan marketingowy. Ponadto zapewnimy obsługę prawną. Jeśli jesteś już właścicielem franczyzy, możesz także zgłosić się do nas, a my przeprowadzimy jego audyt i wskażemy odpowiedni kierunek dalszych działań. Dla przedsiębiorców chcących rozpocząć przygodę z franczyzą, przygotowaliśmy pakiety za zakresu doradztwa wdrożenia w branżę. Serdecznie zapraszamy do współpracy.